Menu
Your Cart

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo mājas lapu, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai SOLO-F SIA tīmekļa vietnē. 

Garantija un Atteikumi

GARANTIJAS NOTEIKUMI

Visām SLEDZENES.LV pirktajām precēm ir ražotāja garantija.

Ražotāja noteiktais garantijas termiņš precēm ir atšķirīgs, tas var būt no diviem līdz desmit gadiem.
Informācija par ražotāja garantijas termiņu konkrētajai precei ir meklējama preces aprakstā vai ir iespējams pajautāt SLEDZENES.LV klientu konsultantam.
Ražotāja garantijas nosacījumi ir spēkā, ja pircējs var uzrādīt:
1.pirkumu apliecinošu dokumentu (čeks, pavadzīme);
2. ražotāja vai izplatītāja garantijas karti (gadījumā, ja ražotājs vai izplatītājs tādu ir ietvēris preces komplektācijā).

Garantijas nosacījumi nav attiecināmi uz preces papildus piederumiem (piemēram, preces aksesuāriem), barošanas elementiem (piemēram, baterijas, akumulatori), piederumiem kuriem ir ierobežots resurss (piemēram, drošinātāji).

Ražotāja garantijas nosacījumi nav spēkā pret bojājumiem, kas radušies pircēja vai lietotāja vainas dēļ un tie ir:

precei ir garantijas plombu, sērijas numuru bojājumi;
prece nav lietota tai paredzētajām vajadzībām un nav ekspluatēta tā, kā tas ir norādīts preces lietošanas instrukcijā;
saskrāpētas, salauztas konstrukcijas, ieliets ūdens vai smērvielas tam neparedzētajās vietās, nepareiziem līdzekļiem kopta prece, ja precē ir atrasti nepiederoši priekšmeti, ir pieļauta kukaiņu iekļūšana izstrādājumu iekšienē vai kādas citas pēdas, kas liecina par nepareizu preces ekspluatāciju;
ja bojājums radies barojošā sprieguma, telekomunikāciju, kabeļu tīklu neatbilstībai ražotāja noteiktajiem standartiem, strauju temperatūras svārstību dēļ, kā arī citu sadzīves un ārējo faktoru dēļ, piemēram, kvēpi, dūmi, putekļi, mitrums, triecieni, skrāpējumi;
ja izstrādājumā redzamas nekvalificēta remonta pēdas;
dabiska elementu nolietojuma gadījumos.
ja precei ir izmantoti nestandarta barošanas bloki, piederumi un rezerves daļas, kā arī izejmateriāli, ko ražotājs nav sertificējis lietošanai ar noteikto preci, un ja tas ir izraisījis šīs preces bojājumus;
ja preci pircējs ir izmantojis ražošanas vai profesionāliem mērķiem (gadījumā, ja konkrētā prece nav paredzēta šādiem nolūkiem);
garantija nedarbojas, ja radušies bojājumi nepareizas preces transportēšanas rezultātā.

ATTEIKUMA TIESĪBAS

1.  Jums ir tiesības 14 (četrpadsmit) dienu laikā atteikties no šā līguma, neminot iemeslu.

2.  Atteikuma tiesību izmantošana beigsies pēc 14 dienām, sākot no dienas, kad Jūs esat ieguvis vai trešā persona, kas nav pārvadātājs un ko Jūs esat norādījis, ir ieguvusi preces valdījumā.

3.  Lai izmantotu atteikuma tiesības, Jums ir jāinformē mūs SIA “SOLO-F”, juridiskā adrese Caunes iela 1A, Rīga, LV- 1006, e-pasta adrese: gogola@sledzenes.lv par lēmumu atteikties no šā distances līguma.

4.  Preces nepieciešams nodot bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk, kā 14 dienu laikā no dienas, kad Jūs mums paziņojāt savu lēmumu atteikties no šā līguma, SLEDZENES.LV preču atgriešanas vietā: SLEDZENES.LV veikalā Rīga, Gogoļa iela 21.

Termiņš būs ievērots, ja jūs preces nosūtīsiet atpakaļ uz augstāk norādītajo adresi pirms 14 dienu termiņa beigām.

Lūdzu, ņemt vērā, ka SIA SOLO-F par precēm, kas sūtītas pa pastu, to pieņemšanas brīdī ir tiesības fiksēt iespējamos preces vizuālos bijājumus, kā arī komplektācijas saturu. Gadījumos, kad nosūtot preces us SIA SOLO-F biroju, izmantojot kurjerpastu, SIA SOLO-F konstatēs preces bojājumu vai preces neatbilstību vizuālajam stāvoklim un komplektācijai uz preces saņemšanas brīdi, Jūs tiksiet informēts un Jums tiks nosūtīta konstatācijas akta kopija.

SIA „SOLO-F” lūdz patērētājus preci lietot tiktāl, cik tas nepieciešams preces rakstura, īpašību un darbības pārbaudei. Piemēram, preci lietot tik daudz, cik to varētu izdarīt pirms preces iegādes parastajā veikalā, piemēram, slēdzenēm iepazīties vizuāli ar to izskatu, izmēru, bet lūgums neveikt nekādas manipulācijas, tai skaitā veikt preces instalēšanu vai izjaukšanu; elektroniskiem produktiem - nenoplēst aizsargplēves, nesinhronizēt datus ar savām viedīrecēm u.c..

Preču atgriešanai, lūdzu, aizpildiet šo veidlapu.

SIA „SOLO-F” informē, ka konstatējot atpakaļ atdotās preces vērtības zudumu, vērsīsies tiesā ar prasības pieteikumu par SIA

„SOLO-F” radīto zaudējumu segšanu, kas radušies patērētāja rīcības rezultātā.