Menu
Your Cart

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo mājas lapu, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai SOLO-F SIA tīmekļa vietnē. 

WC monētu slēdzenes

Zīmols: Azp Model: MAD 1-A
MAD 1A – iekaļams monētu automāts durvju atbloķēšanai (atveršanai). Monētas ievietošanas brīdī atbloķējas elektriskā slēdzene un durvis ir iespējams atvērt.Ir iespēja paplašināt komplektu ar magnētu slēdzi, ar kura palīdzību pēc durvju atveršanas (ieejas brīdī) automāts bloķē slēdzeni līdz nāko..
1 058,11€
Bez nodokļa:874,47€
Zīmols: Azp Model: MAD 1
MAD 1 – iekaļams monētu automāts durvju atbloķēšanai (atveršanai). Monētas ievietošanas brīdī atbloķējas elektriskā slēdzene un durvis ir iespējams atvērt.Ir iespēja paplašināt komplektu ar magnētu slēdzi, ar kura palīdzību pēc durvju atveršanas (ieejas brīdī) automāts bloķē slēdzeni līdz nākoš..
792,80€
Bez nodokļa:655,21€
Zīmols: Azp Model: MAD 6
MAD 6 ir vienkāršs sienas uzliekams monētu automāts durvju atveršanai par maksu. (durvju elektriskās slēdzenes atveršana - laika perioda uzstadījums). Slēdzenei ir ērta uzstadīšana un apkope.Automāts reaģē tikai uz viena nomināla vienu monētu, kura tiek instalēta aparātā. Parējas monētas, kur..
711,64€
Bez nodokļa:588,13€
Zīmols: Azp Model: ZT-2
Žetons ZT-2 priekš monētu automātiem MAD 1 un MAD 6...
2,10€
Bez nodokļa:1,74€
Rāda no 1 līdz 6 kopā 6 (Kopā lapu - 1)