Menu
Your Cart

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo mājas lapu, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai SOLO-F SIA tīmekļa vietnē. 

Slēdzeņu SOS serviss 24/7

SOS Slēdzeņu Serviss 24/7

Ātra un kvalitatīva durvju un slēdzeņu atvēršana 5 minūtēs
         

        
Mēs ātri un operatīvi spējam atvērt jebkuras mājas durvis, auto durvis, seifus un citas slēdzenes gadījumā, ja slēdzene ir sabojājusies vai ir pazudusi atslēga.
 
Profesionāli un augsti kvalificēti atslēgu meistari veiks veiks durvju atvēršanu bez problēmām visu veidu un drošības pakāpju durvīm, neizmantojot atslēgas. Atmūķēšana parasti aizņem vien 5 minūtes, pateicoties mūsu meistaru 15 gadu darba pieredzei un izcilajām prasmēm.Durvju atvēršanas procesā tās netiek bojātas, kā arī uzreiz pēc atvēršanas tiek ielikta jauna slēdzene, lai Jūs varētu justies droši un netiktu sagādātas papildus neērtības

     
 
  

   

   

  

MŪSU PAKALPOJUMI:                                      

    


PIEDĀVĀJAM BEZMAKSAS KONSULTĀCIJU

Nosūtiet durvju bildes, nospiežot uz ikonas, un saņemiet bezmaksas konsultāciju no kāda no mūsu meistariem:

Konsultācijas WhatsApp sniedznam bezmaksas laikā no 9:00 līdz 21:00. Steidzamos gadījumos lūdzu zvaniet!

          29242454    

   

Mēs steidzami atvērsim jebkuras durvis bez atslēgām

   

Operatīva durvju atvēršana piecu minūšu laikā ir viena no mūsu pamata specializācijām. Mēs piedāvājam arī tādus pakalpojumus kā durvju slēdzeņu uzstādīšana, seifu atvēršana, automašīnu slēdzeņu (bagāžnieku, durvju, cimdu nodalījuma) atvēršana, garāžu atvēršana, durvju slēdzeņu un furnitūras maiņa, durvju remonts, dzelzs durvju slēdzenes nomaiņa, durvju atmūķēšana, slēdzeņu atmūķēšana, auto durvju atvēršana, ja nevarat atvērt auto durvis, slēdzeņu serviss, SOS atslēgu serviss un daudzus citus pakalpojumus. 


   

KĀPĒC IZVĒLĒTIES MŪS:

   

  • Maksimāli operatīva izbraukšana un uzdevuma izpilde

   

  • Mūsu meistari lieliski pārzina tirgū pieejamo slēdzeņu zīmolus, līdz ar to viegli tiks galā ar slēdzeni, nesabojājot durvis un durvju aili

   

  • Meistariem vienmēr ir līdzi tirgū populārākas furnitūras un slēdzeņu sortiments

   

  • Bezmaksas konsultācijas pa e-pastu, Viber vai WhatsApp

   

  • Strādājam 24/7 bez brīvdienām un svētku dienām

   

  • Profesionāli atslēgmeistari ar ilgstošu darba pieredzi

   

  • Neapšaubāma reputācija, ko pierāda mūsu ilggadējā sadarbība ar valsts iestādēm un institūcijām

   

  • Industriālas Drošības Sertifikāts, kas nodrošina mums pieeju veikt darbu valsts noslēpuma objektos

   

Mūsu darba pieredzē nav bijušas tādas durvis, kurās mēs neesam atvēruši!

        Mūsu meistari                       


Mūsu uzdevums

Jūs esat nonākuši situācijā, kad, atnākot mājās, nevarat atvērt durvis. Kā rīkoties? Pirmā doma - zvanīt 112. Protams, ka varonīgi glābēji atrisinās šo situāciju, bet Jūs riskējat palikt bez slēdzenes, vai, vēl sliktāk, bez durvīm. Ir daudz mierīgāks risinājums - to piedāvā SOLO-F uzņēmuma speciālisti.


Mūsu profesionālie slēdzeņu meistari spēj atvērt durvis piecu minūšu laikā, turklāt, nesabojājot durvis, durvju aili un durvju vērtni. Pēc klienta vēlmes tūlīt pēc durvju atvēršanas tiek ievietota jauna slēdzene, lai klientam nebūtu jāuztraucas par jaunas slēdzenes sagādāšanu, savas drošības apdraudēšanu un papildus neērtībām. Mūsu mērķis un uzdevums ir nodoršināt maksimāli efektīvu klienta vēlmju izpildi, lai atrisinātu visas ar durvīm, slēdzenēm un atslēgām radušās problēmas mazāk kā 20 minūtēs. Pēc klienta vēlmēm ar prieku palīdzēsim atrisināt arī citas potenciālajās problēmas, kā slēdzeņu apkope, slēdzeņu serviss, atslēgu serviss, slēdzeņu nomaiņa dzelzs un citu materiālu durvīm, durvju remonts, auto durvju serviss, auto durvju slēdzenes nomaiņa un jebkuru citu līdzīgu problēmu atrisināšanu, maksimāli ātri, operatīvi un efektīvi, bez papildus uztraukumiem.Mūsu pieredze

 Uzņēmums "SOLO-F" darbojas jau vairāk nekā 15 gadus, esam piedzīvojuši ļoti daudz dažādu situāciju un vienmēr esam tikuši galā ar visām problēmām, kas radušās. Laimīgi klienti pēc mūsu pakalpojumu veikšanas ir mūsu motivācijas avots turpināt palīdzēt Jums atvērt durvis, nomainīt slēdzenes un salabot visu nepieciešamo, visu izdarot maksimāli efektīvi un ar augstākās kvalitātes precizitāti. 


SOS Durvju un Slēdzeņu Atvēršanas Servisa idejas pamatā ir spēja sniegt augstākās kvalitātes un maksimāli operatīvus pakalpojumus, kas ir pilnīgi specifiski klienta vēlmēm un nodrošina 100% grantētus rezultātus. Neatkarīgi no tā, vai jāveic durvju atvēršana, durvju remonts, slēdzeņu atvēršana, auto durvju atvēršana un remonts, dzelzs durvju slēdzeņu nomaiņa, seifu atvēršana, durvju atmūķēšana, atslēgu remonts vai jebkurš cits pakalpojums pēc klienta vēlmēm, mēs vienmēr izdaram mūsu darbu precīzi, ātri un maksimāli kvalitatīvi, lai sniegtu vislabāko iespējamo pakalpojumu mūsu klientam.


Mūsu pieredzē nav bijušas tādas durvis, kuras neesam atvēruši, slēdzenes, kuras neesam salabojuši un durvju vērtnes, kuras neesam saremontējuši! 


95% mūsu klienti izvēlas mūsu pakalpojumus atkārtoti, ja vēl kādreiz radusies kāda problēma ar citām durvīm, slēdzenēm vai atslēgām - mēs vienmēr visu atrisinām ar augstākās atbildības sajūtu un operatīvu darba izpildi.
Mūsu panākumi un sasniegumi


Esam vairākkārt bijuši sadarbības partneri vairākām valsts iestādēm un instutīcijām, kā arī atrisinājuši problēmas ar durvīm, slēdzenēm un atslēgām daudzās saspringtās situācijās, kurās ātra, operatīva un efektīva rīcība ir bijusi ārkārtīgi svarīga, ar ko mēs ļoti lepojamies. 

Esam ieguvuši Industriālas Drošības Sertifikātu, kas nodrošina mums pieeju veikt darbu valsts noslēpuma objektos, tādējādi apstiprinot mūsu pakalpojumu kvalitāti un profesionālās prasmes rīkoties saspringtās un augstas atbildības situācijās.

Neatkarīgi no situācijas, mēs vienmēr spējam atvērt durvis ātri un kvalitatīvi, nesabojājot durvis, durvju aili un durvju vērtni, kā arī visas slēdzeņu nomaiņas, servisu un remontu veicam maksimāli kvalitatīvi, lai tā labi un ilgi kalpotu. Tā ir mūsu atbildība un cieņa pret savu darbu, un, vissvarīgāk, cieņa pret mūsu klientu.


Ja Jums ir kādi jautājumi vai neskaidrības, sazinieties ar mums, zvanot uz zemāk norādīto telefona numuru!

Ātri atrisini jebkuras problēmas ar durvīm vai slēdzenēm - izvēlies SOLO-F!

29242454